• 511 450 934  607 603 514
  •   biuro@asmar-wap.com.pl

OFERTA PRODUKTOWA

WYSOKOPROCENTOWE
WAPNO NAWOZOWE

+ MIKROELEMENTY

WYSOKOPROCENTOWE WAPNO NAWOZOWE

CaCO3 - 90%
+magnez + mikroelementy

Produkt najbardziej popularny w naszej sprzedaży, stosowany przez klientów od lat, powtarzalny każdy etap produkcji procentuje nawozem o stałych parametrach fizyko-chemicznych.


KREDA NAWOZOWA

KREDA NAWOZOWA

CaCO3 - 90%
CaO - 47%-52%

Kreda jest produktem o odpowiedniej granulacji, pod wszystkie rodzaje rozsiewaczy dostępne w sprzedaży. Mikroelementy zawarte w nawozie dodatkowo wzbogacają glebę, co wpływa korzystnie na lepsze plony.

WAPNO
NAWOZOWO-MAGNEZOWE

EKO-MAG

WAPNO NAWOZOWE-MAGNEZOWE EKO-MAG

CaO - 40-42%
MgO - 9-18%

Wapno ASMAR-WAP to nawóz stosowany do wymagających gleb, często mocno zakwaszonych. Na terenach gdzie występują ubytki w postaci magnezu, produkt ten nadaje się doskonale do stosowania.

Efekty stosowania

Efekty w tym wariancie są najmniejsze, jeżeli wysiew zostanie wykonany niepoprawnie. To oznacza: za mała dawka nawozu na hektar gleby, wysiew tylko częściowy.
W wariancie drugim przewidywane wyniki są lepsze, dawka nawozu została zastosowana poprawnie, jednak w zbyt długim odstępie czasu podczas nawożenia na całym polu.
Wariant 3 zakłada zastosowanie idelanej dawki naszego nawozu, we właściwym terminie i pełnym wysiewie. Nie daje on jednak 100% efektu w plonach, jeżeli po przebadaniu pH gleby nie wybierzemy nawozu ASMAR-WAP z dodatkiem magnezu oraz mikroelementów.
W ostatnim wariancie-najlepszym zakładamy, że nawóz ASMAR-WAP został poprawnie wysiany, idealną dawką na hekar gleby. Po wcześniejszym zbadaniu pH gleby oraz konsultacji z osobą odpowiedzalną za dobranie produktu ASMAR-WAP. W odpowiednim terminie do tego przeznaczonym przy zachowaniu zalecanym odstępów między nawożeniem.
triangle
Wariant 1
%
triangle
Wariant 2
%
triangle
Wariant 3
%
triangle
Wariant 4
%  • service
WYSOKOPROCENTOWE WAPNO NAWOZOWE GRANULOWANE
+ magnez + mikroelementy

Nasz produkt to wysokoprocentowe wapno nawozowe granulowane zawierające magnez. Nadaje się do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne i wszystkie rodzaje gleby, niezależnie od ich składu mineralnego. Można stosować w połączeniu z innymi nawozami z wyjątkiem saletry amonowej, fosforanu amonu i siarczanu amonu.

Po zbadaniu pH gleby możemy ustalić dawkę nawozu jaka będzie potrzebna by efekty były zauważalne już przy pierwszych plonach.

Stosując nasze nawozy wzbogacamy glebę w wapń oraz mikroelementy takie jak: magnez, żelazo, miedź, mangan, molidben, cynk, bor. To bardzo korzystnie wpływa na urodzajność i zwiększenie zbiorów. Produkt ASMAR-WAP poddany procesowi granulacji zapewnia dokładność wysiewu oraz wygodnę w jego stosowaniu.

Nawóz badany przez Okręgową Stację Chemiczno Rolniczą w Łodzi

WYSOKOPROCENTOWE WAPNO NAWOZOWE GRANULOWANE wpływa korzystnie na glebę przy zachowaniu poprawnych ilości podczas dawkowania na hektar.

Zalecane dawkowanie naszego nawozu:
- od 300kg do 400kg na 1 hektar - gleby lekko kwaśne
- od 400kg do 500kg na 1 hektar - gleby średnio kwaśne
- od 500kg do 600kg na 1 hektar - gleby silnie kwaśne